еМагазин

Tag : коефициент

Локално

Луцидно зголемување на плати во Домот за стари лица „Зафир Сајто“

Редакција
СВР Куманово, на 30.05.2019 година до ОЈО Куманово, поднесе кривична пријава против С.С. (64) од Џ.Н. (41) од с.Слупчане, општина Липково, поради основано сомнение дека...