еМагазин

Tag : Кравари

Македонија ТОП СТОРИИ

Кривична за сопственик и вработени во фабрика за производство на масло од канабис во Краварии

Редакција
Секторот за внатрешни работи – Битола до битолското Основно јавно обвинителство поднесе кривична пријава против правно лице со седиште во битолското село Кравари и против...
ЖИВОТ

(Видео) Во битолско Кравари по крстот скокаа и три девојки, крстот го фати една од нив

Редакција
Во битолско Кравари по крстот скокаа и три девојки, а крстот го фати една од нив. Телевизијата Телма објави дека станува збор за 21-годишната Симона...