еМагазин

Tag : Кривиечен суд

Македонија

Судот го замрзна имотот на Камчев и други осомничени во „Империја“

Редакција
Судија на претходна постапка, постапувајќи по барања на СЈО за привремено одземање на имот заради обезбедување во случајот „Империја“, судијата определи привремени мерки и забрани...