еМагазин

Tag : купувачи

Бизнис ТОП СТОРИИ

Агент за недвижности за еден стан земал капар од повеќе купувачи: Парите ги нема

Редакција
По неколку години, повторно манипулација со продавање на станови. За еден ист стан во Скопје, капар плаќаат тројца купувачи, открива МИА. Притоа, обидот да се...
БАШ НИ Е ЌЕФ

Продавниците на Fashion group ги отворија своите врати за купувачите

Редакција
Продавниците на сите брендови на Fashion Group низ земјава од денес се и официјално повторно отворени. Со разлабавувањето на мерките за заштита од корона вирусот...