еМагазин

Tag : Лантерн

CHECK IN ТОП СТОРИИ

(Галерија) Кафана Лантерн, во срцето на Дебар Mаало во ново рувo

Редакција
Во нов амбиент и незаменлива автентична атмосфера, кафана Лантерн на ул. Боемска 2 во Дебар Маало им овозможува на сите гурмани и обожаватели на боемскиот...
CHECK IN ТОП СТОРИИ

(Галерија) Се отвори нов ресторан „Лантерн“ во Дебар Маало

Редакција
Во пријатен и свечен амбиент, на 12 декември, на добро познатата улицa Боемска 2 беше отворен ресторанот„Лантерн“, ново место каде што скопјани ќе имаат можност...