еМагазин

Tag : Леска

Интервју ТОП СТОРИИ

(ФОТО) Изумителот на домашниот крем од лешници „Леска“, Пеце почна со производство на чоколади

Редакција
Готвачот Пеце Клечкароски изработува уникатен домашен крем од лешници „Леска“ по кој „побудалува“ секој што ќе го вкуси. Овој путер стана толку популарен на македонскиот...
БАШ НИ Е ЌЕФ ТОП СТОРИИ

(Галерија) Домашниот путер од лешници „Леска“, за кој постои огромен интерес е со нови есенски вкусови

Редакција
Домашниот путер од лешници „Леска“ за кој „еМагазин“ пишуваше неодамна е со нови есенски вкусови на јаболко, цимет, тиква и лешник. Овој путер е изум...