еМагазин

Tag : нутела

БАШ НИ Е ЌЕФ ТОП СТОРИИ

(Галерија) Домашниот путер од лешници „Леска“, за кој постои огромен интерес е со нови есенски вкусови

Редакција
Домашниот путер од лешници „Леска“ за кој „еМагазин“ пишуваше неодамна е со нови есенски вкусови на јаболко, цимет, тиква и лешник. Овој путер е изум...
ТОП СТОРИИ Убава приказна

(Галерија) Домашниот путер од лешници изработен од Пеце е вистински хит, бидејќи е повкусен и од „Нутела“

Силвана Жежова
Готвачот Пеце Клечкароски изработува уникатен домашен крем од лешници „Леска“ по кој „побудалува“ секој што ќе го вкуси. На шега вели дека кога тегла од кремот...