еМагазин

Tag : Лидија Бошковска

ДОБРОСОСЕДСТВО ТОП СТОРИИ

Лидија Бошковска стана првата амбасадорка на Македонија во Грција

Редакција
Во позитивна и пријатна клима, во претседателската палата во Атина, новоименуваната амбасадорка на земјава во Грција, Лидија Бошковска денеска ѝ ги предаде акредитивните писма на...