еМагазин

Tag : мала пажња

CHECK IN ТОП СТОРИИ

(Фото) „Мала пажња„: Дизајнирај ја сам својата омилена маица, рамка за слика, чаша…

Редакција
Од пред неколку месеци во ТЦ Лептокарија во Скопје почна да работи продавницата/работилница „Мала пажња“, во која можете сами да ја дизајнирате својата омилена маица,...
ЖИВОТ

„Мала пажња“ сака да ги донира сите артикли кои се испечатени со печатна грешка и неподигнати нарачки

Редакција
Креативната работилница „Мала пажња“ сака да ги донира сите артикли кои се испечатени со печатна грешка, како и неподигнати нарачки кои се таложеле во текот...