еМагазин

Tag : чаша

НАША ТЕМА ТОП СТОРИИ

„Они им ги бројат чашите, ние им ги плаќаме“: Вицепремиерот Николовски на „тапет“ на Твитер

Редакција
Изјавата на вицепремиерот задолжен за борба против корупцијата и криминалот, одржлив развој и човечки ресурси, Љупчо Николовски дека на функционерите им се брои и секоја...
CHECK IN ТОП СТОРИИ

(Фото) „Мала пажња„: Дизајнирај ја сам својата омилена маица, рамка за слика, чаша…

Редакција
Од пред неколку месеци во ТЦ Лептокарија во Скопје почна да работи продавницата/работилница „Мала пажња“, во која можете сами да ја дизајнирате својата омилена маица,...