еМагазин

Tag : Митовски

Македонија ТОП СТОРИИ

Градоначалникот на Крива Паланка шамарал полицаец, МВР најави пријава

Редакција
Во врска со пријавата од К.С. во ОВР Крива Паланка дека на 14-ти овој месец бил физички нападнат од С.М., преземени се мерки и активности...