еМагазин

Tag : народна кујна

БАШ НИ Е ЌЕФ ТОП СТОРИИ

(ГАЛЕРИЈА) Сопругата на претседателот, Елизабета Ѓоргиевска подготвуваше оброци во Народната кујна во Шуто Оризари

Редакција
Сопругата на претседателот, Елизабета Ѓоргиевска денеска ја посети Народната кујна во Општина Шуто Оризари при што се запозна со реализацијата на иницијативата на оваа Општина...