еМагазин

Tag : Ноар

ЖИВОТ ТОП СТОРИИ

(Видео) Малиот Ноар од Косово се врати дома по успешната операција во Клиниката „Жан Митрев“

Редакција
Малиот Ноар од Косово, кој беше спасен буквално во последен момент од тимот на Клиниката „Жан Митрев“ успешно закрепна и се врати дома. „Малиот Ноар...
ЖИВОТ ТОП СТОРИИ

(Видео) Во последен момент спасен животот на малиот Ноар од Косово

Редакција
Клиниката Жан Митрев продолжи со редовна работа и во изминативе неколку продолжи со комплицирани оперативни зафати кај дечиња со срцеви аномалии и проблеми. Д-р Жан...