еМагазин

Tag : НОЕЛ Експорт Импорт

Македонија

Одбиена жалбата на СЈО против решението на судија на претходна постапка за Димитровски и Главчев

Редакција
Кривичниот совет на одделението за организиран криминал и корупција при скопскиот Кривичен суд ја одби жалбата на СЈО против решението на судија на претходна постапка...