еМагазин

Tag : ноинари

Свет ТОП СТОРИИ

(Видео) Путин четири часа одговараше на 1.700 новинари: Еден ден ќе морам да се женам

Редакција
Рускиот претседател Владимир Путин цели четири часа одговараше на прашањата на 1.700 акредитирани новинари на неговата традиционална годишна прес-конференција која се одржува по 14. пат....