еМагазин

Tag : омош

Да помогнеме

Хуманитарна акција во Зоолошка градина за четиригодишната Симона Хаџи Тошев

Редакција
Зоолошка градина Скопје се приклучува во хуманитарната акција и ги повикува сите посетители да донираат за Симона во недела (27.10). Од 09:00- 18:00 ќе бидат...