еМагазин

Tag : Петар Грашо

Македонија

Филипче: Еклатантно кршење на протоколите за Ковид-19 на концертот на Петар Грашо во Хераклеа

Редакција
Не можам да го премолчам еклатантното прекршување на протоколите на концертот на Петар Грашо во Хераклеа во Битола, напиша министерот за здравство Венко Филипче на...
Забава

(Видео) Петар Грашо во „Еден на Еден“: Јас одговарам за сѐ, а Данијела за ништо

Редакција
Петар Грашо ќе биде гостин во новата „Еден на Еден“ кај Жаре, во недела од 18.30 на Канал 5. Далматинскиот пејач и автор искрено раскажа...