еМагазин

Tag : пинг понг

ЖИВОТ ТОП СТОРИИ

(Галерија) Успешен и убав: Петар Костовски e синоним за вистински борец

Редакција
Во модниот свет постојано се случуваат неверојатни соработки, сведоци сме во последно време дека спортистите се повеќе рекламираат модни брендови и стануваат заштитни лица. Таквиот...