еМагазин

Tag : подофицир

Македонија ТОП СТОРИИ

Двајца припадници на Армијата, подофицер и војник позитивни на коронавирусот

Редакција
Во текот на денешниот ден потврдени се два случаи на припaдници на Армијата кај кои на тестот за Ковид-19 се покажани позитивни параметри. И двајцата...