еМагазин

Tag : подржка

Македонија ТОП СТОРИИ

(Фото) Јанкулоска му даде подршка на „најдобриот пријател“, Јанакиески на Фејсбук

Редакција
Поранешната министерка за внатрешни работи, Гордана Јанкулоска, против која Специјалното јавно обвинителство (СЈО) има отворено неколку предмети, а неодамна доби и шестгодишна затворска казна за...