еМагазин

Tag : потпреседател

НАША ТЕМА ТОП СТОРИИ

Каков имот пријавил Антонио Милошоски, кој е избран за потпретседател на Собранието

Редакција
Пратеникот на ВМРО-ДПМНЕ, Антонио Милошоски стана еден од тројцата нови потпретседатели на македонското Собрание. ПОВРЗАНИ ВЕСТИ Милошоски, Митрески и Бендевска избрани за потпретседатели на Собранието...
НАША ТЕМА ТОП СТОРИИ

Кој е Антонио Милошоски, кој е избран за потпретседател на Собранието

Редакција
Антонио Милошоски, пратеник на ВМРО-ДПМНЕ стана потпретседател на македонското Собрание. ПОВРЗАНИ ВЕСТИ Милошоски, Митрески и Бендевска избрани за потпретседатели на Собранието Тој се уште нема...