еМагазин

Tag : предзвик

ТОП СТОРИИ ЧИСТА ОКОЛИНА

(Фото) Колемишевски на Фејсбук покрена акција #Засади дрво: Предизвикот го прифатија Љупчо Николовски, Димитар Ковачевски…

Редакција
Заменик-министерот за економија Кирил Колемишевски на Фесјбук покрена акција #ecoMKchallenge #ЗасадиДрво. Тој ги предизвика неговите пријатели, помеѓу кои и генералниот секретар на СДСМ, Љупчо Николовски и...