еМагазин

Tag : пријателка

Локално

Кавадарчанец обвинет за обид за убиство и противправно лишување од слобода на своја пријателка

Редакција
Триесет и седумгодишен кавадарчанец кој со нож во јуни годинава ја прободе својата пријателка е обвинет обид за убиство и противправно лишување од слобода. – По...