еМагазин

Tag : рафтови

Бизнис ТОП СТОРИИ

Рафтовите во продавниците нема да останат празни, тврди Бектеши за „еМагазин“

Редакција
Министерот за економија Крешник Бектеши уверува дека, рафтовите на продавниците нема да останат празни, поради ограничување на маржите на трговците. „Во ограничените профитни маржи за...