еМагазин

Tag : Рамадан Назифи

ЖИВОТ ТОП СТОРИИ

Почина македонскиот амбасадор во Германија

Редакција
Почина актуелниот македонскиот амбасадор во Германија, Рамадан Назифи. Информацијата на Фејсбук ја соопшти министерот за надворешни работи, Бујар Османи. “Со длабока тага ја примив веста...