еМагазин

Tag : Семос

Бизнис ТОП СТОРИИ

„Семос“ го доби тендерот на Агенцијата за вработување за обука вреден 389.000 евра

Никола Осило
Агенцијата за вработување по распишаниот тендер за набавка на посебни услуги – услуги за обукa за напредни вештини од областа на информациските технологии склучи договор...