еМагазин

Tag : Снежана Бундалевска Георгиевска

НАША ТЕМА ТОП СТОРИИ

Каков имот пријавила Снежана Бундалевска Георгиевска, новата обвинителка во Вишото јавно обвинителство

Редакција
еМагазин во серијал ќе Ви пренесе каков имот до Државната комисија за спречување корупција (ДКСК) пријавиле новите обвинители во Вишото јавно обвинителство. ПОВРЗАНИ ВЕСТИ Каков...
ЖИВОТ ТОП СТОРИИ

Димитриевска чиј сопруг загина кај Млечен, реагира на изборот на Бундалевска за виш јавен обвинител: Ја наградија, наместо да ја казнат

Редакција
Тетовчанаката Наташа Димитриевска Апостоловска која долго време ја бараше правдата за нејзиниот сопруг Гоце, кој загина во сообраќајна несреќа кај Млечен ресторан, а таа се...