еМагазин

Tag : Sport Vision Bazaar

БАШ НИ Е ЌЕФ

Уште 3 дена до затворање на Sport Vision Bazaar во сала „Расадник“

Редакција
Супер распродажбата Sport Vision Bazaar која започна минатата недела усреќи голем број на потрошувачи. Илјадници насмеани лица со полни ќеси патики, облека и опрема можат...
Локално

Невидено ниски цени на Sport Vision Bazaar!

Редакција
Во ноември нѐ очекува најголемата спортска распродажба видена до сега во Македонија – Sport Vision Bazaar. Распродажбата е организирана од страна на компанијата Sport Vision...