еМагазин

Tag : станард

МОЈ СТАВ ТОП СТОРИИ

Ден на независноста по 28. пат: Алчноста на политичарите главна кочница на Македонија

Редакција
Нашата земја денеска го прославува Денот на независноста – 8 септември, кога пред 28 години околу милион македонски граѓани односно убедливо мнозинство од 95% позитивно...