еМагазин

Tag : Степанце

Да помогнеме ТОП СТОРИИ

(Галерија) Братче и сестричка од кумановско Степанце живеат во услови полоши од штала

Редакција
Братче и сестричка од кумановското село Степанце живеат во услови кои се полоши од условите за живот на животни во штала. Машкото дете е шесто...