еМагазин

Tag : Стерјовски

Балкан ТОП СТОРИИ

Во Албанија „цвета“ бизнисот со бугарски пасоши, Стерјовски ги открива цените

Редакција
Во Албанија „цвета“ бизнисот со бугарски пасоши, открива Васил Стерјовски, претседател на единствената македонска партија во Албанија, Македонска алијанса за европска интеграција (МАЕИ) во интервју...