еМагазин

Tag : Тамара Димовска

Македонија

Апелација го врати предметот за дедото на Тамара од почеток

Редакција
Апелацискиот суд Скопје го врати предметот за случајот со дедото на малата Тамара на почеток. Љупчо Стојановски на 12 јули годинава беше осуден на казна