еМагазин

Tag : тепература

Локално ТОП СТОРИИ

(Фото) Скопје се разбуди со снег

Редакција
Скопје изутирнава се разбуди со снежна обвивка. Времето во Македонија утрово е облачно со врнежи кои во северните делови во земјата преминаа во снег, додека...