еМагазин

Tag : трети земји

Балкан ТОП СТОРИИ

Границата со Грција останува затворена најмалку до 22 март

Редакција
Одлуката за привременото ограничување на копнените граници и новите дополнителни рестрикции воведени минатата седмица за граничните премини со Северна Македонија и Албанија, како и забраната...