еМагазин

Tag : Трифинов

Балкан ТОП СТОРИИ

Се додека Бугаринот не е спокоен во однос на неговата историја, нема ЕУ за Македонија, вели Слави Трифонов

Редакција
Република Северна Македонија не може да ги започне преговорите за членство во ЕУ без да го исполни потребните услови, изјави лидерот на бугарската партија „Има...