еМагазин

Tag : туиристичка дестинација

НАША ТЕМА ТОП СТОРИИ

Црна Гора е туристичка дестинација за сечиј џеб: Еве какви ќе бидат цените летово

Силвана Жежова
Цените на туристичките услуги во Црна Гора се задржани на ланско ниво, вели претседателката на Националната туристичка организација на Црна Гора, Лилјана Цукиќ. „Цените се...