еМагазин

Tag : Љубојно

ЖИВОТ ТОП СТОРИИ

(Фото) Заев со сопругата Зорица на одмор во Љубојно: „Дома си е дома“ со богата трпеза и традиционална храна

Редакција
Лидерот на СДСМ, Зоран Заев објави фотографии каде го поминува одморот, кој го најави после изборите. „Дома си е дома, дома е и во Љубојно...