еМагазин

Tag : удавени

ЖИВОТ ТОП СТОРИИ

Двајцата Македонци што се удавија во Драч се од Битола, едниот имал срцеви заболувања

Редакција
Индентификувани се двајцата македонски туристи кои денеска на пладне се удавија на плажата Спиле, кај албанското пристаниште Драч. Како што пренесува Топ чанел, станува збор...