еМагазин

Tag : водителка

Македонија ТОП СТОРИИ

Антикорупциска бара истрага за договорите на водителката Ејупи со 4 општини и Државното правобранителство

Редакција
Државната комисија за спречување на корупцијата (ДКСК) донесе одлука да поднесе иницијативи до Јавното обвинителство за покренување постапки за гонење на одговорните лица на општините...
Македонија ТОП СТОРИИ

Сите детали: Кривична пријава за Лила Стојановска за затајување на данок

Редакција
Управата за финансиска полиција поради постоење основи на сомневање за сторено кривично дело „Даночно затајување“ до Основно јавно обвинителство Скопје поднесе кривична пријава против Л.С....
Забава

(Фото) Лила Филиповска полуразголена во најсекси издание досега

Редакција
Една од најпознатите македонски ТВ водителки, Лила Филиповска на својот Инстаграм профил објави фотографија на која полуразголена ужива во козметички третман. Филиповска никогаш не изгледала...