еМагазин
Image default
Бизнис ТОП СТОРИИ

УЈП по багателни цени продава автомобили, комбиња, пелени за деца, влошки, фарби за коса…

Управата за јавни приходи (УЈП) објави нов оглас за продажба на запленети движни и недвижни ствари.

На престојната електронска јавна аукција се продаваат автомобили, комбиња, пелени за деца, влошки, штампачи, куќишта од компјутери, шампони, креми, фарби за коса…

Сите детали за аукцијата ОВДЕ.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Најчитано на еМагазин за 2019 година: Татко ѝ на Калина на промоцијата на книгата праша, зошто на Кајмакчалан некој ја пуштил гласината за наводно исчезнати мајка и дете

Редакција

Колкава плата има Глигорие Гоговски, генералниот директор на Тетекс

Редакција

За една година истргувани милион акции од Комерцијална банка

Никола Осило