еМагазин
Image default
Македонија

(ВИДЕО) На социјалните мрежи се појавија снимки со Катица Јанева на фризер

Девојка на Фејсбук синоќа објави неколку видеа од обвинителката Катица Јанева во фризерски салон, кои потоа станаа недостапни.

Тие се направени без знаење на Јанева. Не е познато кога и каде се снимени.

Официјално откако поднесе оставка од челната позиција во Специјалното јавно обвинителство (СЈО), Јанева е на боледување.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

„Село гори, Ката се чешла!“: Твитер реакции за видеото на Катица Јанева од фризерски салон

Слободен печат: Катица Јанева боледува во Гевгелија, препорачан и е одмор

Кој знае каде е Катица Јанева?

КОД: Катица Јанева на спикерфон додека Боки 13 барал рекет

Видео: А1он/Фото: СЈО

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фотографија од Јанева со снопче пари од по 500 евра пред неа во мобилниот на Боки 13

Редакција

Убава вест: Оздравени уште 11 пациенти заболени од корона вирусот, вкупната бројка 1.378

Редакција

Почнува изборната кампања: Прв пат без митинзи, средби со најмногу 50 лица

Редакција