еМагазин
Image default
Забава

(Видео) Новиот календар со Владимир Путин хит на Интернет

Рускиот претседател Владимирм Путин се појави на новиот календар за 2019 година кој е хит на e-bay и на останатите сајтови за онлајн продажба.

Новиот календар се продава по цена од 7 долари.

За календарот по месеци се одбрани најпознатите фотографии од Путин, вклучувајќи ја онаа без маица.

За календарот се избрани познати фотографии од Путин на кои може да се види како игра хокеј, како разголен до половина лови риба, како се дружи со тигар, како изгледал кога бил млад офицер во КГБ и други.

Календарот се продава и низ киосците во Русија и се уште не се знае дали е одобрен од Путин.

Фото/Видео: ebay/Youtube/time

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

(Видео) Интернет „прегреа“ за чевелот на Трамп: Тоалетна хартија или Уставот на САД?

Никола Осило

Штета: „Исцелител“ не влезе во потесната трка за „Оскар“

Никола Осило

(Видео) Суперхикс со новото видео и сингл „Модерна љубов“ се враќаат назад кон корените

Редакција