еМагазин
Image default
Да помогнеме ТОП СТОРИИ

Потребни се средства за лекување на Сашо Лазаровски од канцер на белите дробови

Сашо Лазаровски-Брада се бори со белодробен аденокарцином и се лекува во странство.

Неговото семејство финансиски е исцрпено и потребни се средства за лекување.

Сметката за донации е во рамките на апелот за помош:

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Нови правила за влез во Грција од утре: ПЦР-тестирањето за деца ќе почнува од 12-годишна возраст, а ќе се влегува и со брз антигенски тест

Редакција

Вкупно 1.518: Седум нови случаи на заболени со коронавирусот

Редакција

Фирми поврзани со Мијалков со месеци се на Листата на должници на УЈП

Редакција