еМагазин
Image default
ЖИВОТ

(Фото) Министерот Димитров се „подмладува“

Министерот за надворешни работи Никола Димитров денеска не се појави на прес-конференцијата во Владата со министерката за одбрана Радмила Шекеринска и вицепремиерот Бујар Османи, на која што тие говореа за исходот од референдумот, а причината за тоа било интервју што Димитров се подготвувал да го даде.

„„Подмладување“ пред интервју (за да нема одблесок од рефлекторите де)“, напиша Димитров на неговиот инстаграм-профил.

Фото: Инстаграм/Димитров/Фејсбук

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Се воведува надоместок и за жените со обострана ампутација на дојка

Редакција

(ВИДЕО) „На јога со Гога“: Силјановска се релаксира во Охрид

Редакција

(Фото) Жешката моделка со која се сликаше Груевски на забава во Будимпешта стана топ тема во Македонија

Редакција