еМагазин
Image default
Забава

(Фото) Кој дојде на роденденот на Лила во „Скопски мерак“

Водителката Лила Филиповска синоќа го прослави својот 47. роденден во друштво на пријатели и роднини.

Забавата се одржа во „Скопски мерак“, а многу од нејзините пријатели објавија фотографии на нивните фејсбук и инстаграм профили.

„Денес е убав ден, денес ми е роденден. Вака беше минатата гдоина, а годинава се надевам уште подобро“, напиша Лила на нејзиниот фејсбук профил.

Фото: Инстаграм/Фејсбук

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

(Видео) Хелиумот се враќа во новата епизода на „Еден на Еден“

Редакција

„Седи си дома со Милчо“: Сите филмови на Манчевски на МРТВ „против“ корона вирусот

Редакција

(Видео) „Ај Кју“ направија прекрасна преобразба на песната „Јано Мори“

Никола Осило