еМагазин
Image default
ЖИВОТ ТОП СТОРИИ

(Фото) Кога ве гуши маската што треба да ја носите како заштита, нека ви текне на сликата

На социјалните мрежи со месеци сите информации поврзани со пандемијата со Ковид-19 и начинот како да се заштитиме од смртоносниот вирус се топ тема.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

„Другите земји се враќаат во нормала, ние немаме каде да се вратиме“: Твитер реакции за растот на случаи со корона вирусот

„Ми ќе бидемо прва држава сас колективан имунитет“: Твитер реакции за растот на заразени со корона вирусот

„Ако ги почитуваш мерките нема да се вреѓаш од Караџовски“: Твитер реакции

еМагазин редовно ги пренесува реакциите на Твитер-заедницата, а овој пат Ви пренесуваме само еден твит кој кажува се:

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Божиќен концерт на 6. јануари на плоштад „Македонија“ во Скопје

Редакција

Викендов треба да се донесе одлука за штрајкот во училиштата и градинките, дијалогот продолжува

Редакција

Обвинителство отвори предмет по допрен глас за паднатата фасада на „МЕПСО“

Редакција