еМагазин
Image default
ЖИВОТ ТОП СТОРИИ

(Фото) Планинари садеа дрвца и го искачија врвот Клепа во чест на Калина и Александар

Група планинари денеска садеа дрвца и го искачија врвот Клепа во чест на нивните пријатели Калина Велевска и Александар Миновски кои неодамна  трагично ги загубија животите на Кајмакчалан.

Фото:Фејсбук/Владимир Хари Крстевски

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Бранко и Љубчо се единственитe живи потписници на Рамковниот договор

Редакција

Макрадули проблемот е што тебе не те знаат, Борко Ристовски сите го знаат

Редакција

15 години од смртта на Трајковски: Останува нејасно зошто е пренасочена локацијата каде да се бара авионот

Редакција