еМагазин
Image default
Е-излог ТОП СТОРИИ

(Галерија) Зимска колекција од SuperDry наменета за вљубениците во скијањето, планината и снегот

Во саботата на 22.12, во ски-центарот Маврово се одржа настан организиран од страна на брендот SuperDry на кој претставниците на медиумите, блогери и инфлуенсери имаа можност да уживаат во чистиот планински воздух, сонцето, како и пријатната атмосфера во Старо Бачило, дополнета со звуците на ДЈ Irie Scratch.

SuperDry со овој настан сака да стави акцент на зимската колекција наменета за сите вљубеници во зимските спортови или едноставно сите оние кои сакаат да поминуваат време на планина и на снег. Моделите на SuperDry се модерни и впечатливи, со доминантни бои со кои секогаш ќе бидете забележани на ски терените. Изгледот дополнете го со корисни зимски додатоци, како очила за скијање, топли шалови, капи и ракавици.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

УЈП продава запленети автомобили, камиони и автобуси по багателни цени за да наплати данок

Никола Осило

Само Амди Бајрам може да има ваков анкетен лист: Каков имот пријавил

Редакција

ВМРО-ДПМНЕ и СДСМ ќе ги отворат „картите“: Избори или промена на Уставот

Редакција