еМагазин
Image default
Да помогнеме

Исчезната е 34-годишната Соња од Струмица, најблиските апелираат за помош

Струмичани апелираат за помош за пронаоѓање на 34 годишна жена од Струмица. Станува збор за Соња, која веќе неколку часови ја бараат нејзините блиски, пренесува kanalvis.com.

По социјалните мрежи се споделува информацијата дека последен пат е видена во центарот на Струмица.

Случајот е пријавен и во СВР Струмица.

Доколку има некаква информација да се контактира на бројот 070 347 684.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

На Лидија Ристевска и се потребни средства за втора трансплантација на матични клетки

Редакција

Да ги поддржиме протагонистите од „Медена земја“ и да станеме дел од една светска приказна

Редакција

Учениците од „Михајло Пупин“ денеска собираат средства за лекување за нивниот другар Давид Мартиноски Исоски

Редакција