еМагазин
Image default
НАША ТЕМА ТОП СТОРИИ

„Лесно е да бутнеш ограда. Оди уапси го Грујо“: Твитер за демонтирањето на оградата околу Владата

Бројни реакции по социјалните мрежи за денешното отстранување на железната ограда околу Владата.

Оградата беше отстранета, но бетонски столбови останаа.

Ви пренесуваме дел од реакциите на Твитер:

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(ВИДЕО) Се отстранува железната ограда околу Владата

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Обвинителство поведе истрага за застрелувањето на Ваљон Беља: Три лица приведени, едно во бегство

Редакција

„Ел Чека“ не мирува, објави нови „бомби“ и повторно му се заканува на Заев

Редакција

(Фото) Оливер Спасовски и Влатко Ѓорчев се кршеа со велигденски јајца во Бигорскиот манастир

Никола Осило